Oferty pracy Konin

2014-07-24
Dodano

HL Construction Sp. z o....
Pracodawca

Poszukujemy pracowników na stanowisko:Spawacz 141Miejsce pracy: RacibórzObowiązki:Wykonywanie robót spawalniczych na hali produkcyjnej.Wymagania:Uprawnienia 141 - aktualneUprawnienia spawacza zgodnie z normą EN 287-1:2011 oraz dyrektywą ciśnieniową 97/23/EU (np. TUV lub UDT z dyrektywą )Metoda spawania:        141Typ wyrobu:                ruraRodzaj złącza:            BW + wykonane dodatkowe badanie na złącze FW umożliwiające wykonywanie spoin pachwinowychGrupa materiałowa:        5 lub 6Zakres grubości:        3 - 16 mmZakres średnic:                od >= ( 25 mm - 35 mm )Pozycja spawania:        H-L045Duże doświadczenie w wykonywaniu powyższych połączeń pod kontrolę radiograficzną (prześwietlenia RTG)Oferujemy:1. Atrakcyjne wynagrodzenie2. Zapewniamy zakwaterowanie dla osób spoza Raciborza na nasz koszt.3. Dobre warunki BHPRekrutacja polega na kontroli uprawnień (bezwzględnie muszą być aktualne) a następnie na wykonaniu próbnego połączenia spawanego podlegającego kontroli RTG.W przypadku pozytywnej weryfikacji rozpoczęcie współpracy nastąpi 01.08.2014. W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.)." 

2014-07-18
Dodano

ACTIVE MEDICA ŁUKASZ JE...
Pracodawca

Certyfikowana Agencja Pracy ACTIVE MEDICA licencja 9754 poszukuje dla stabilnego oraz szybko rozwijającego się kontrahenta z terenu Niemiec pracowników na następujące stanowisko: MALARZ BUDOWLANY / POMOCNIKMiejsce pracy: NiemcyWymagania:komunikatywna znajomość języka niemieckiegopotwierdzone kwalifikacje zawodowe (bez kwalifikacji praca możliwa na stanowisku Pomocnika, osoba musi mieć doświadczenie)doświadczenie na stanowisku  własny samochód dostępny na wyjazd   umiejętność pracy w zespolechęć rozwoju i poszerzania wiedzyOferujemy:atrakcyjne wynagrodzenieumowa o pracę bezpośrednio  u niemieckiego pracodawcypełny etat  + możliwość nadgodzinzakwaterowanieopieka polskiego koordynatoramożliwość podjęcia pracy od zarazProsimy o przesyłanie CV na adres: info@activemedica.euProsimy o załączenie klauzuli:“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”www.activemedica.eu  

2014-06-10
Dodano

Food Art Gallery
Pracodawca

Jeżeli jesteś osobą ambitną i nie bojącą się wyzwań, ceniącą pracę zespołową oraz przede wszystkim nastawioną na potrzeby Gościa, to nasze ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie.Do nowopowstającej luksusowej restauracji we Wrocławiu poszukujemy kandydatów na stanowiska: Kucharza/KucharkęWymagania:Wiedza i umiejętności niezbędne do zajmowanego stanowiskaDoświadczenie w pracy na podobnym stanowiskuWykształcenie co najmniej średnieBardzo dobra organizacja i etyka pracyWysoka kultura osobista i motywacjaDyspozycyjnośćOferujemy:ciekawą, pełną wyzwań pracę,atrakcyjne warunki zatrudnienia,stabilność zatrudnienia,Prosimy o umieszczenie w CV oświadczenia:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zmianami)."

2014-06-10
Dodano

Food Art Gallery
Pracodawca

Nowo powstająca luksusowa restauracja zatrudni na stanowisko KELNER/KELNERKA.Restauracja będzie wyróżniać się wysokim poziomem serwowanych dań oraz niepowtarzalną atmosferą. KELNER / KELNERKAWymagania:doświadczenie w zawodzie (kelner/barman) min. 2 lata lub wykształcenie gastronomiczne,ponadprzeciętny poziom obsługi Klienta,bardzo dobra znajomość języka angielskiego,bardzo dobre umiejętności komunikacyjne,znajomość zasad savoir vivre,otwarcie na doskonalenie i podnoszenie kwalifikacji,dyspozycyjność.Oferujemy:stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,szkolenia prowadzone przez doświadczone osoby,możliwość rozwoju i awansu wewnątrz firmy,elastyczne godziny pracy / system zmianowy,przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole.Prosimy o umieszczenie w CV oświadczenia:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zmianami)."

2014-05-29
Dodano

Klient Gowork.pl
Pracodawca

 Nowo powstająca luksusowa restauracja we Wrocławiu zatrudni doświadczonego Szefa Kuchni. Restauracja będzie wyróżniać się wysokim poziomem serwowanych dań oraz niepowtarzalną atmosferą. Szef KuchniMiejsce pracy: Wrocław Opis stanowiska:Do zadań Szefa kuchni będzie należało wprowadzenie wysokich norm i procedur funkcjonowania działu gastronomii. Szef kuchni będzie odpowiadał za ułożenie receptur i atrakcyjnej karty dań w restauracji. Jego zadaniem będzie dobór i nadzór nad podległym personelem oraz odpowiedzialność za budżet kosztów. Szef kuchni będzie bezpośrednio przygotowywał dania dla gości i dbał o budowanie pozytywnego wizerunku restauracji. Wymagania:min. 2 lata doświadczenia na stanowisku Szefa kuchni lub Sous-chef w wysokiej klasy         restauracjach,odpowiednie wykształcenie kierunkowewiedza z zakresu HACCPumiejętności organizacji pracy i zarządzania grupą pracownikówambicja i stanowczość w działaniuumiejętność pracy w zespoleumiejętność pracy pod presją czasuwysoka kultura osobistainnowacyjność, kreatywność i pomysłowośćumiejętność kalkulacji i tworzenia receptur w systemieOferujemy:atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia (wynagrodzenie stałe+premia)ciekawą, pełną wyzwań pracęmożliwość rozwoju zawodowego oraz realizację własnych pomysłów kulinarnych  W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz.883 ze zm.). 

2014-04-29
Dodano

International Transport
Pracodawca

Jesli masz juz dosc ciaglych zmian a chcesz ustabilizowac swoje zycie, pogodzic rodzine z praca masz jedyna okazje. Liczba miejsc ograniczona !!!! Umowa o prace, wyjazdy na 4 tygodnie i wolne 2 !!! Ciaglosc zatrudnienia, rozliczenie po przepracowanym turnusie. Regularne zjazdy, nowy tabor, profesjonalna obsluga.Regularne trasy De-Fr-De na plandece. Oferty prosze kierowac na kadrykonin@wp.pl ZATRUDNIMA ROWNIEZ OBCOKRAJOWCOW Z KARTA POLAKA

2012-06-04
Dodano

InterKadra Sp. z o.o.
Pracodawca

-Ważenie, pakowanie towarów -Obsługa Klienta -Zatowarowywanie działu