Oferty pracy Konin

2014-12-03
Dodano

Polish Employees
Pracodawca

Polish Employees to licencjonowana Agencja Pracy o ugruntowanej pozycji i wieloletnim doświadczeniu. Specjalizujemy się w rekrutacji i selekcji wykwalifikowanych specjalistów na rynek polski i zagraniczny. Dla naszego polskiego klienta poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko spawacza TIG (5.gr materiałowa)

2014-11-19
Dodano

Klient Gowork.pl
Pracodawca

 Zatrudnię kierowców w ruchu międzynarodowym / kat. C+EKraje UE / najwięcej wyjazdów do:  Szwecja, Szwajcaria, Francja(bez ADR)  KIEROWCA C+E Obowiązki:realizacja zleceń transportowychdbałość o powierzony ładuneksprawne i terminowe wypełnianie dokumentówdbałość o narzędzia pracy i ekonomiczną eksploatację pojazduWymagania:prawo jazdy kat. C+Ekarta kierowcyaktualne zaświadczenie o niekaralności, zaświadczenie lekarskie i badania psychotechniczneuczciwość i zaangażowanieOferujemy:umowę o pracę na pełny etat w stabilnej firmiedwa systemy organizacji pracy (do wyboru)atrakcyjne wynagrodzenie + dietypracę na samochodach (2009-2014):MERCEDES ACTROS, DAF XF, RENAULT MAGNUM  + Plandeka 13,6m ( auta wyposażone m.in. w cyfrowy tachograf, viaTOLL, TollCollect, lodówka, postojowy system ogrzewania kabiny)zestaw na stałe dla kierowcy  W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz.883 ze zm.). 

2014-11-17
Dodano

Restauracja Jemsushi s.c...
Pracodawca

Oferuję pracę na samodzielnym stanowisku kucharza w restauracji JEMSUSHI w Koninie. Możliwość zapewnienia noclegu. Praca na pełen etat, umowa o pracę, system pracy 2 dni pracy/ 2 dni wolne, ale jest możliwość dopasowania grafiku do potrzeb pracownika. Poszukujemy osoby chętnej podjąć pracę na dłuższy okres czasu. Wymagane doświadczenie w pracy na stanowisku kucharza (znajomość kuchni azjatyckiej/ japońskiej nie jest konieczna) kontakt: Kowalska Paulina 607850105

2014-10-09
Dodano

Polishemployees
Pracodawca

OFERTA PRACY   Zakres prac: Prace spawalnicze Adres miejsca pracy: Konin, Polska Rekrutowani pracownicy: Poszukujemyspawaczy z certyfikatem na spawaniem metodą TIG 141, spawanie stal stopowych na kotle, grupa materiałowa 5.  Stawka dla kandydata za 1 hr (spawacze 141 TIG): 38-40 pln, szukamy pracowników, którzy maja własne działalności gospodarcze i wszystkie koszta za zakwaterowanie, wyżywienie i transport płacą na własną rękę Czas trwania projektu projektu: do 30.06.2015 roku Czas zaczęcia projektu: sierpień 2014 Warunek zatrudnienia kandydatów: zdanie próby ręki. Nie zdanie próby eliminuje kandydata z procesu rekrutacyjnego.  Proces rekrutacyjny: Proszę przesłać CV i odpowiednie certyfikaty. 

2012-06-04
Dodano

InterKadra Sp. z o.o.
Pracodawca

-Ważenie, pakowanie towarów -Obsługa Klienta -Zatowarowywanie działu