Oferty pracy Konin

2014-09-12
Dodano

market-Detal spółka z ...
Pracodawca

Nowoczesne Centrum Logistyczne powstające w Krągoli w powiecie konińskim aktualnie poszukuje kandydatów na stanowisko:MagazynierMiejsce pracy: Krągola (powiat koniński) Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: • rozładunki i załadunki towarów; • kompletację towarów zgodnie z zamówieniami; • transport i składowanie towarów na terenie magazynu; • przestrzeganie procedur dotyczących m.in. kontroli jakości, BHP; • współpracę z innymi działami obsługi logistycznej Centrum Dystrybucyjnego; Wymagania: • uprawnienia na wózki widłowe; • dyspozycyjność związana z systemem pracy zmianowej; • dokładność, sumienność, rzetelność oraz umiejętność pracy w zespole; • bardzo dobra organizacja pracy; • mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie wysokiego składowania oraz aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych; Oferujemy: • stabilne zatrudnienie w stale rozwijającej się firmie; • pracę w nowo otwartym, nowoczesnym Centrum Logistycznym; • zatrudnienie w ramach umowy o pracę, w pełnym wymiarze godzin; • niezbędne narzędzia pracy; • miłą atmosferę i dobre warunki pracy w zespole

2014-09-01
Dodano

OTTO POLSKA SP. Z O.O.
Pracodawca

Otto Polska Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej o numerze wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 2590 obecnie poszukuje pracowników na stanowisko:

Pracownik magazynowy

Nr. Ref. KK/PMKon/01/2014/IP

Miejsce wykonywania pracy: Konin

Zakres obowiązków:

- rozładunek i załadunek paczek

- wpisywanie poczty do programu

- wykonywanie innych działań zleconych przez przełożonego w ramach funkcjonowania firmy.

Wymagania:

- dyspozycyjność w godz. 7.30 - 9.30 oraz 15.45 - 19.15

- organizacji czasu pracy

- odpowiedzialność

- umiejętność pracy w zespole

- dobra kondycja fizyczna

- znajomość obsługi komputera.

Oferujemy:

- umowę zlecenie

- pewne wynagrodzenie

- stawkę 10.30 zł brutto

- praca od poniedziałku do piątku

- stałe godziny pracy 7.30 - 9.30 oraz 15.45 - 19.15

2012-06-04
Dodano

InterKadra Sp. z o.o.
Pracodawca

-Ważenie, pakowanie towarów -Obsługa Klienta -Zatowarowywanie działu