Oferty pracy Konin

Oferta nieaktualna

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

zastępca kierownika sklepu

Link do tej oferty pracy:

2013-09-23

Data dodania

PEPCO Poland Sp. z o.o

Pracodawca

Konin

Miejsce pracy

Praca

Opis stanowiska

W zależności od kwalifikacji możemy zaproponować również stanowisko Kierownika Sklepu

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • organizowanie sprzedaży w sposób zapewniający realizację planów sprzedaży
  • zapewnienie wysokiego poziomu obsługi Klienta
  • zapewnienie zgodnej ze standardami ekspozycji towarów
  • organizowanie i nadzorowanie pracy personelu sklepu
  • prowadzenie dokumentacji sklepu
  • rozliczanie utargów
  • przygotowanie i uczestniczenie w inwentaryzacji

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • terminową wypłatę wynagrodzeń
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu

Wymagamy

  • min. średniego wykształcenia
  • min. 2 letniego doświadczenia w pracy w handlu
  • doświadczenia w zarządzaniu ludźmi
  • znajomości obsługi komputera
  • braku przeciwwskazań do pracy fizycznej

Kontakt